خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود ارسال رایگان آگهی

راهنمای افزایش بازدید آگهی

بروزرسانی آگهی

آگهی خود را همیشه به روز نگه دارید. برای بروزرسانی آگهی خود، در صورتی که نیازی به تغییر محتوای آگهی ندارید، فقط کافیست بر روی آیکن مربوط به بروزرسانی آگهی (همان طور که در تصویر می بینید) کلیک کنید. بعد از این کار آگهی شما بدون نیاز به تایید مدیریت، در صفحه اصلی سایت، به بالاترین جایگاه ارتقا می یابد.

آگهی های تکراری

ارسال آگهی هایی با عنوان و یا متن تکراری در یک سایت به هیچ عنوان باعث افزایش بازدید نخواهد شد. زیرا آگهی های تکراری در موتورهای جستجو ایندکس نمی شوند؛ ضمن اینکه بازدیدکننده های ارسالی از موتورهای جستجو بین چند آگهی تکراری پخش شده، درنتیجه رتبه آگهی مورد نظر پایین می آید. لذا از ثبت آگهی های تکراری خودداری نموده و همواره آگهی خود را طبق توضیحات قبلی بروزرسانی کنید.

جایگاه کلمات کلیدی در عنوان و متن آگهی

قبل از شروع به نوشتن آگهی، به موضوع مورد نظر فکر کرده و کلمات کلیدی مناسب برای آن را مشخص کنید، سپس با انتخاب کلمه کلیدی مناسب، عنوان و متن آگهی خود را بنویسید. کلمات کلیدی، کلمات یا اصطلاحاتی هستند که شما ترجیح میدهید با جستجوی آن ها آگهی شما در صفحات اول موتورهای جستجو نمایش داده شوند.

تعداد و چگالی کلمات کلیدی در متن آگهی

کلمات کلیدی مورد نظر شما بایستی در آگهی چهار یا پنج بار تکرار شوند. قطعا هر قدر تعداد کلمات یک آگهی بیشتر باشد امکان درج و تکرار کلمات کلیدی در آن صفحه نیز بیشتر میشود. مفهوم چگالی، میزان تکرار کلمه کلیدی، نسبت به تعداد کل کلمات در یک آگهی است. میزان مطلوب چگالی بین ۵ تا ۷ درصد است. یعنی اگر آگهی شما دارای ۱۰۰ کلمه است بهتر است در متن آن حداکثر ۷ بار کلمه کلیدی را تکرار کنید. دقت کنید که در تکرار کلمات کلیدی در آگهی زیاده روی نکنید زیرا در این صورت گوگل متن شما را به عنون اسپمر شناسایی میکند.

عنوان آگهی

موتور جستجوگر گوگل همواره به عناوین توجه زیادی میکند. کلمه کلیدی مورد نظر خود را حداقل یک بار در عنوان آگهی ذکر کنید و تا حد امکان در ابتدای آن. عنوان آگهی هم برای موتورهای جستجو و هم برای کاربرانی که به دنبال موضوع خاصی هستند با اهمیت است. فقط توجه داشته باشید عنوان آگهی شما نهایتا ۵۰ کاراکتر باشد. از درج عنوانهای طولانی خودداری نمایید. بهتر است به جای قراردادن شماره تلفن، و یا نوشتن نام شرکت برای عنوان آگهی، از کلمات کلیدی مناسب استفاده کنید !

متن آگهی

آگهی خود را با توضیحات کامل بنویسید. بهتر است حداقل تعداد کلمات در آگهی شما بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ کلمه باشد. گوگل به صفحاتی که تنها یک یا دو جمله متن را در خود جای داده اند توجهی نمیکند. هر قدر مطالب یک آگهی بیشتر و غنی تر باشد گوگل به آن صفحه توجه بیشتری میکند. ضمنا کپی کردن مطلب از یک سایت دیگر کمکی به شما نمی کند. و اگر مجبور به این کار هستید، مطلب را از چند سایت انتخاب، و آن را ویرایش و بازنویسی کنید تا یک متن جدید به وجود آورید. بخصوص پاراگراف اول را سعی کنید طوری بازنویسی کنید که کپی از سایتهای دیگر نباشد.
به طور مثال در صورتی که آگهی فروش یک خودرو را دارید، می توانید علاوه بر مشخصات خودروی خود، متنی توضیحی درباره آن خودرو، قابلیتها و ویژگیهای آن، از چند منبع دیگر جمع آوری کنید و در آن متن در جاهای مختلف، چند بار نام خودرو و مدل آن را قید کنید.
به یاد داشته باشید استفاده بیش از حد از یک کلمه یا عبارت در متن میتواند به ضرر آگهی شما تمام شود. بنابراین ما به هیچ عنوان پیشنهاد نمی کنیم که متن خود را با کلمات کلیدی بمباران کرده یا از جملات تکراری استفاده کنید. با این وجود در هنگام نوشتن یک آگهی باید به آنها توجه کرده و کلمات کلیدی خود را حتما در متن بکار ببرید.

استفاده از برچسب آگهی

جهت افزایش ورودی موتورهای جستجو برای آگهی خود، حتما از برچسب آگهی استفاده کنید. در سایت “ویترین آگهی تاروت رنگی” هیچ گونه محدودیتی برای تعداد برچسبهای آگهی وجود ندارد؛ لذا تمامی کلمات کلیدی مورد نظر خود را به عنوان برچسب وارد کنید. توجه داشته باشید برای جدا کردن برچسبها از یکدیگر فقط از علامت ویرگول انگلیسی استفاده کنید. (برای تایپ ویرگول انگلیسی کیبورد باید در حالت EN باشد) استفاده از جداکننده هایی نظیر + / – : × * و ویرگول فارسی غیر قابل قبول است و کلیه برچسبها به عنوان یک برچسب ذخیره می شوند.

برچسب یا تگ چیست؟

برچسب یا تگ یک کلید واژه (کلمه ای که اطلاعاتی درباره آگهی شما ما میدهد و باعث اطلاع رسانی درباره آن میشود) است که اختصاصا برای جستجو شدن توسط موتور های جستجویی نظیر گوگل استفاده می شود. برچسب را می توانید یک کلمه کلیدی یا یک گروه از کلمات بدانید که کاربر را به آگهی شما راهنمایی می کند. برچسب لزوما یک کلمه تنها نیست و ممکن چند کلمه و یا یک جمله کلیدی باشد.

نوشتن برچسب مناسب آگهی

به آگهی خود توجه کنید، به چه کلماتی میتواند ربط پیدا کند؟ و یا کاربران با چه کلماتی محصول یا خدمات مورد نظر شما را در اینترنت جستجو می کنند؟ آن کلمات را به عنوان برچسب انتخاب کنید.